UNIQE w oczach innych


                            
*****

"Gapię się na okładkę, macam, dotykam i uwierzyć nie mogę że już jest. Bajeczna jest :) Sprawiłaś nam taką radochę jak nie wiem co :) dziękuję raz jeszcze i mocno pozdrawiam.


Ania

     *****


" Aniu właśnie przyszła paczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piałam z zachwytu to mało powiedziane:) Jestem w niebie. To są cuda!!! Jesteś tak zdolna... sówka jest boska, torebka Zuzi się bardzo podoba a notesik i torebka - brak mi słów dla opisania mojej radości " 

Ewa*****

"Torebki zachwycają :) Kasia tylko chwali się dokoła a koleżanki zazdroszczą :)"      
 Ania

 *****

Brardzo funkcjonalna, a to za sprawą licznych kieszonek. Już nie muszę się martwić gdzie schować kluczyki od samochodu, przepustki do pracy. Wszystko ma swoje miejsce i łatwo odnaleźć poszukiwaną rzecz. Bardzo fajny pomysł z przypinaną saszetką. Noszę w niej dokumenty. W razie zmian torebki wystarczy że ją wypnę i już. Rączki są wzmocnione więc się nie wyciągają i mają uniwersalną długość. Torebkę można nosić na przedramieniu jak i zarzucić na ramię." " Torbę wzięłam na spotkanie robótkowe. Wszystkie dziewczyny były nią oczarowane. Oglądały i macały ją ze wszystkich stron i zgodnie orzekły, że jest cudna i bardzo funkcjonalna." 

 Małgosia


 *****

 "Torebki od manufaktura Uniqe są po prostu rewelacyjne! Wykonane dokładnie i profesjonalnie pod każdym względem. Piękne!!!! Śliczne hafty, a w środku kieszonki na wiele drobiazgów. Polecam każdemu, kto chce wyróżnić się w tłumie, posiadać coś niepowtarzalnego i wykonanego specjalnie na swoje życzenie :)" 

 Marta
 *****

"Helenka dzisiaj w szkole zrobiła furorę tą okładką :) "
Natalia 


  *****


Malwina poświęciła moim pracom cały post na swoim blogu. Zapraszam do przeczytania jak również do zapoznania się z pracami Malwiny - uwierzcie że szydełko wymaga tego czegoś żeby takie cuda rozbić jak Malwina potrafi :)


*****

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz